Szeroka gama rozwiązań systemów stolarki z tworzywa sztucznego pozwala na wybór okien i drzwi, które spełniają każde oczekiwania klienta zarówno w istniejących jak i w nowo powstałych budynkach, także w stylowych, nowoczesnych obiektach. Odpowiednio dobrana wizualizacja stanowi indywidualny charakter. Tworzywo sztuczne jest najczęściej stosowanym materiałem do produkcji okien nie tylko na polskim, ale i zagranicznym rynku.

JAKOŚĆ I ESTETYKA

Typowe wzornictwo na miarę przyszłości, różne serie systemów, szeroka paleta kolorów nadają swoisty styl i charakter, umożliwiają swobodę projektowania wnętrz oraz elewacji. Formę, kolor i wyposażenie można dowolnie konfigurować.

 

INNOWACYJNOŚĆ

Nowoczesna technologia oraz różne możliwości kombinacji obniżają koszty inwestycji. Pozwalają na dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Systemy stolarki z tworzywa sztucznego dają możliwość poczucia większej przestrzeni i podziwiania widoków zewnętrznych- niewielka szerokość profili okiennych zapewnia optymalne oświetlenie przestrzeni.

 

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Okna i drzwi z tworzywa sztucznego zapewniają ochronę przed zimnem, deszczem, hałasem, a niekiedy przed włamaniem. Doskonała izolacja cieplna, profile wielokomorowe oraz możliwość zastosowania pakietów wieloszybowych wpływają na obniżenie kosztów ogrzewania, które nie tylko widoczne są dla naszych portfeli, ale także dla środowiska naturalnego.

 

TRWAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Wykorzystywane w systemie produkcji okucia są odporne na korozję i zabrudzenia zewnętrzne. Odpowiednia głębokość profili podnosi poziom bezpieczeństwa i ochrony antywłamaniowej.